strona główna strona główna strona główna strona główna
Nasze motto
"W sporcie ważne jest zwycięstwo
ale zwycięstwo nie jest nic warte
jeśli zostało osiągnięte w sposób
niegodny i nieuczciwy..."
Dzisiaj jest Środa, 21 lutego 2018 roku.

>
 KONTAKT

Adres:
Starostwo Powiatowe w Brzesku
ul. Głowackiego 51
32-800 Brzesko
Tel.: 0-603 811 834
E-mail: sport@powiatbrzeski.pl

>
 PARTNERZY



Slide 1

Slide 1

Slide 1

Igrzyska Dzieci - Tenis stołowy

W dniach 6,8 lutego 2018 roku w Sufczynie zostały rozegrane zawody powiatowe w Tenisie Stołowym Indywidualnym i Drużynowym Szkół Podstawowych. W zawodach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Brzesku i Zespół Szkół w Sufczynie wzięło udział 91 zawodników i zawodniczek:

Klasyfikacja końcowa:

Igrzyska Dzieci w grze drużynowej chłopców:
Miejsce Nazwisko i imię zawodnika    Nazwisko i imię opiekuna              Szkoła 
I        Karpiel Wojciech                           Gołąb Karol                                        PSP Iwkowa  
           Łagosz Kacper 
II           Jeleń Michal                             Wnęk Bartłomiej                               PSP Jurków
            Nieć Andrzej       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
III      Nowak Piotr                              Załubska Bożena                                  PSP Kąty
          Serafin Mateusz
IV       Woźniak Eliasz                        Gurgul Aleksander                               PSP Łysa Góra
          Sacha Jakub
V      Cholewicki Maciej                    Dzień Robert                                         SP Szczurowa
        Moskal Michał
VI     Smulski Julian                          Gromadzki Marcin                                PSP 2 Brzesko
         Bochenek Franciszek
VII     Prokop Mateusz                    Gurgul Aleksander                                PSP Łysa Góra
         Pabiś Jakub
VIII   Wąs Szymon                         Małgorzata Czernecka                           PSP Lewniowa
        Gawęcki Łukasz        
IX    Rojkowicz Kacper                                                                                    PSP Jadowniki nr 1
       Szczygiełek Radosław
 

Igrzyska Dzieci w grze drużynowej dziewcząt:

      Miejsce Nazwisko i imię zawodniczki       Nazwisko i imię opiekuna         Szkoła 
I       Brzęk Patrycja                                           Załubska Bożena                     PSP Kąty                                   
         Cięciwa Justyna    
II      Jewuła Emilia                                          Wolnik Marta                           PSP Jaworsko     
       Kuboń Ewelina
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III         Nazimek Emilia                              Gromadzki Marcin                     PSP 2 Brzesko
           Serwatka Aleksandra       
IV       Rudnik Klaudia                               Wojnowski Michał                      PSP Bucze
         Stolarz Emilia      
V      Zapiór Natalia                                Utrat Sławomir                              PSP Wojakowa
       Fedyn Kasandra
VI   Dubiel Julita                                    Wolnik Marta                                 PSP Jaworsko     
       Stojowska Emilia 
VII   Zając Sara                                     Migacz Jerzy                                    PSP Gnojnik
       Florczyk Antonina      
VIII  Kawiorska Małgorzata              Komorowska Beata                         PSP Zaborów
        Kawiorska Gabriela
X    Kapa Nikola                                  Dzień Robert                                    SP Szczurowa
      Wojnicka Magdalena
 


Igrzyska Dzieci w grze indywidualnej dziewcząt i chłopców

Miejsce     Nazwisko i imię zawodnika    Nazwisko i imię opiekuna      Szkoła  - Gmina

Dziewczyny

I              Brzęk   Patrycja                        Bożena Załubska                    PSP Kąty  

II            Zapiór Natalia                          Sławomir Utrat                        PSP Wojakowa    

III           Stolarz Emilia                          Michał   Wojnowski                PSP Bucze

IV           Nazimek Emilia                       Marcin  Gromadzki                 PSP 2 Brzesko

V           Kuboń Ewelina                         Marta Wolnik                          PSP Jaworsko     

VI         Fedyn Kasandra                        Sławomir Utrat                        PSP Wojakowa    

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VII        Jewuła Emilia                            Marta Wolnik                          PSP Jaworsko     

VIII       Rudnik Klaudia                         Michał   Wojnowski                PSP Bucze

IX         Dubiel Julita                               Marta Wolnik                          PSP Jaworsko     

X         Dudek Estera                               Beata Koczwara                     PSP Nieźwiedza

XI       Serwatka Aleksandra                 Marcin  Gromadzki                 PSP 2 Brzesko

XII      Hebda Aleksandra                      Beata Koczwara                     PSP Nieźwiedza

                                  

Chłopcy

I          Nieć Andrzej                               Wnęk Bartłomiej                     PSP Jurków

II        Łagosz Kacper                             Gołąb Karol                             PSP Iwkowa

III       Mateusz Serafin                         Bożena Załubska                    PSP Kąty  

IV      Piotr Nowak                                 Bożena Załubska                    PSP Kąty  

V      Wojciech Karpiel                          Gołąb Karol                             PSP Iwkowa

VI     Eliasz Woźniak                            Gurgul Aleksander                   PSP Łysa Góra                                                                                                                                                                            

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VII    Maciej Cholewicki                    Dzień Robert                             PSP Szczurowa

VIII Paweł Śliwiński                           Beata Komorowicz                  PSP Wola Przemykowska  

IX   Lipka Jakub                                  Jan Chrabąszcz                        PSP 2 Jadowniki                                     

 X  Sacha Jakub                                 Gurgul Aleksander                   PSP Łysa Góra                                                                                                                                                                                

XI  Karol Nowak                               Bożena Załubska                    PSP Kąty  

XII Adrian Rojek                              Gurgul Aleksander                   PSP Łysa Góra                                                                                                                                                                            

 

« powrót

Najnowsza galeria


>
 NAJBLIŻSZE IMPREZY
NARCIARSTWO ALPEJSKIE-zgłoszenia do 15.02.2018r.
Termin imprezy: 27-02-2018, godz. 12:00
Miejsce: Kluszkowce
Licealiada - Tenis stołowy drużynowy
Termin imprezy: 28-02-2018, godz. 09:00
Miejsce: CZCHÓW
Igrzyska Dzieci - Mini piłka siatkowa chłopców
Termin imprezy: 06-03-2018, godz. 09:00
Miejsce: Okocim


zobacz wszystkie »
>
 RANKING SZKÓŁ

IGRZYSKA DZIECI
1. PSP nr 2 w Brzesku
36 pkt
2. PSP Szczurowa
25 pkt
3. PSP Wola Dębińska
20 pkt
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
1. PSP Borzęcin /ur. 2002-2004/
30 pkt
2. PSP Szczurowa /ur. 2002-2004/
20 pkt
3. PSP nr 2 w Brzesku /ur. 2002-2004/
19 pkt
LICEALIADA
1. ZSP nr 1 w Brzesku
53 pkt
2. ZSP nr 2 w Brzesko
50 pkt
3. ZS Szczurowa
28 pkt
>
 RANKING GMIN
1. Gmina Brzesko
117 pkt
2. Gmina Dębno
78 pkt
3. Gmina Szczurowa
63 pkt
4. Gmina Iwkowa
41 pkt
5. Gmina Borzęcin
39 pkt
6. Gmina Gnojnik
37 pkt
7. Gmina Czchów
22 pkt
>
 SONDA

Jaką dyscyplinę sportu uprawiasz najchętniej?
piłka nożna
piłka nożna halowa
koszykówka
tenis ziemny
tenis stołowy
jazda na rowerze
pływanie
piłka siatkowa
inne



Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

2004 - 2017  Portal sportowy powiatu brzeskiego - sportowiec.net . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Starostwo Powiatowe w Brzesku
ul. Głowackiego 51; 32-800 Brzesko
tel. 0-603 811 834 fax: (0-14) 66 324 82

Projekt, oskryptowanie, realizacja: ZETO S.A.

statystyka